ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLETİŞİM
 E - Mail Grubu
E-Posta

DR. MENİJE ESTETİK MERKEZİ
   
 
1983 yılında Cilt Doktoru Menije Tezcan tarafından kurulan Dr. Menije Estetik Merkezi, bir ilki gerçekleştirerek doktor denetiminde dermatolojik ve kozmetik estetiği bir araya getirmiştir. 1988 yılında Ataköy Galleria’a taşınan estetik merkezimiz, estetik merkezlerinin öncülüğünü yapma özelliğini de taşıyor.

1988 yılından günümüze Türkiye’de açılan onlarca alışveriş merkezi bünyesinde, hali hazırda üç doktor tarafından devamlı kontrol altında tutulan böyle bir nokta bulunmamaktadır.
 
Açıldığı günden bu yana başarılı ve özgün kimliğiyle adını duyuran Dr. Menije Estetik Merkezi disiplinli, hoşgörülü ve saygın bir çalışma anlayışıyla, yeniliklerin ve sektör öncülüğü sorumluluğunun, kalite ve disiplin ile birleştiği merkez olma özelliğini korumaktadır.

Dr. Menije Estetik Merkezi disiplini ile yakaladığı başarıyı, kaliteli ve çalışkan ekibiyle pekiştirmektedir.

Dr. Menije Estetik Merkezi'ne gelen ziyaretçiler değişmeyen çekirdek kadrosu ile birlikte diğer çalışanlarınında güler yüzüyle karşılaşınca kendilerini evlerindeymiş gibi rahat ve güvende hissetmektedirler.

Seçkin bir müşteri portföyüne sahip olan merkezimize her geldiğinizde politika, bürokrasi, siyaset, iş, sahne ve sanat dünyasından birçok ünlü isimle karşılaşmanız mümkün.
 
 
Yazdır

ANASAYFA
 
Copyright 2009 © DRMENİJE ESTETİK MERKEZİ TÜM HAKLARI SAKLIDIR..
E-Ticaret Sitesi ve Web Sitesi Tasarımı| Webpaketi.com